نصب دزدگیر منزل در سراسر کشور

امروزه نصب دزدگیر منزل به عنوان یکی از وسایل محافظتی بسیار متداول شده است. نصب دزدگیر منزل به عنوان یکی از وسایل ضد سرقت منزل محسوب می شود.

با توجه به پیشرفت لوازم ضد سرقت در تمامی اماکن، یکی از مهمترین بخش هایی که معمولا تحت سرقت قرار می گیرد منازل هستند. به همین دلیل نصب دزدگیر منزل نسبت به گذشته بسیار رایج شده است و نیاز به نصب دزدگیر منازل بیشتر احساس می شود. در گذشته نصب دزدگیر منزل تنها به منازلی ختم می شد که پول یا اشیاء قیمتی داشتند اما امروزه در تمامی منازل دزدگیرها نصب می شوند. سیستم های دزدگیر انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع استفاده آنها قابلیت های متغیری نیز دارند.

دزدگیر منزل چیست؟

دزدگیر در واقع یک وسیله الکتریکی است. مهمترین بخش یک دزدگیر، برد دستگاه است. نصب دزدگیر کوچک منزل به این دلیل انجام می شود که در صورت تحریک سنسور توسط سارقین یا هر جسم متحرک غریبه ، این سیستم شروع به آژیر زدن و اعلام سرقت  می کند. معمولا نصب دزدگیر تنها در خانه انجام نمی شود و استفاده از دزدگیرها در محیط های تجاری متداول تر است. نصب دزدگیر منزل به ۲ صورت با سیم و بدون سیم انجام می شود.

تجهیزات دزدگیر منزل

معمولا نصاب دزدگیر منزل باید چندین قطعه از یک دزدگیر را به خوبی بشناسد  تا بتواند دزدگیر را به درستی نصب کند. مهمترین بخش در یک دزدگیر، برد اصلی دستگاه می باشد . برد دستگاه مجهز به لوازم جانبی است که می تواند با سیم یا بدون سیم باشد . به عبارت دیگر برد اصلی یک دزدگیر باید شامل زون های بی سیم یا با سیم باشد. منظور از زون های دستگاه دزدگیر، قسمت هایی است که تجهیزات جانبی بر روی آنها متصل می شود. یکی دیگر از بخش های مهم در نصب دزدگیر منزل، سنسورهای چشمی حرارتی و حرکتی می باشد. در واقع چشمی ها، سنسورهایی هستند که با تشخیص گرما و حرکت شروع به تحریک بوق هشدار می کند.

بهترین دزدگیر منزل 

دزدگیرهای منزل انواع مختلفی دارند. دزدگیرهای فایروال یکی از بهترین نوع دزدگیر ها هستند. همچنین دزدگیرهایی که دارای زبان فارسی می باشند، می توانند نسبت به نمونه های دیگر برای نصب دزدگیر منزل بهتر و راحت تر باشند. به تازگی با پیشرفت تکنولوژی نصب دزدگیر منزل با سیم کارت رایج شده است. وجود سیم کارت باعث می شود که شما شماره خود را در دزدگیر سیو کنید و در صورتی که در منزل نباشید، دزدگیر به شما پیام می دهد. در این صورت می توانید خود را به سرعت به محل برسانید . این تکنولوژی یکی از برترین تکنولوژی های نصب دزدگیر منزل است.

مزایای نصب دزدگیر منزل

از مهمترین مزایای نصب دزدگیر منزل، بستن راه سرقت می باشد. در واقع نصب دزدگیر منزل باعث می شود در صورتی که در خانه حاضر نیستید، نگران محل زندگی خود نباشید. این سیستم ها با داشتن سنسورهای بازشو درب یا ضربه تمامی راه های سرقت را می بندند و در نتیجه هیچ راهی برای ورود به منزل باقی نمی ماند.

سیستم اعلام حریق: یکی دیگر از مزیت های نصب دزدگیر منزل اعلام حریق می باشد. در صورتی که شما در منزل نباشید و آتش سوزی ایجاد شود، به راحتی با زنگ هشدار به همسایه ها اطلاع می دهد.

اعلام سرقت فراگیر: یکی دیگر از راه هایی که نصب دزدگیر منزل از سرقت جلوگیری می کند، اعلام سرقت فراگیر می باشد که با استفاده از فلاشرهای نوری اعلام سرقت را به صورت عمومی انجام می دهد. حتی گاهی سیستم های دزدگیر هوشمند به سیستم های پلیس متصل هستند که در صورت وقوع سرقت با مرکز پلیس تماس می گیرند یا به خود شخص اطلاع می دهند.

سیستم دینگ دانگ: در سیستم های تجاری یا منزل در صورتی که شخص متوجه ورود یک فرد غریبه نباشد سیستم دینگ دانگ با ایجاد آژیر ورود فرد را اعلام می کند. این سیستم ها هم یکی از راه هایی است که پیش از وقوع سرقت می تواند به  صاحب منزل کمک کند.

اگر به دنبال نصب یک سیستم دزدگیر کارا برای منزل خود هستید، می توانید از طریق وطن تجهیز و کارشناسان ما اقدام فرمایید. شرکت ما ارائه دهنده بهترین تجهیزات و وسایل در زمینه دزدگیر منازل است. تمامی این تجهیزات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و در صورتی که برای دزدگیر نصب شده شما مشکلی پیش بیاید، می توانید از طریق کارشناسان ما و همچنین گارانتی کالا اقدام فرمایید. همچنین وطن تجهیز دارای کارشناسان خبره و تیم پشتیبانی حرفه ای است که به تمامی نقاط ایران فرستاده می شوند و نصب دزدگیر شما را انجام می دهند. با خیالی آسوده، نصب دزدگیر منزل خود را به ما بسپارید.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره و نصب با شماره ثابت 36830164-021 یا 36833067-021 دفتر مرکزی فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مشتریان گرامی جهت هماهنگی برای نصب در محل با شماره 09301272070 کارشناس نصب در تماس باشید.ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.